Možnost hrát na domácím hlavním hřišti umocnila motivaci všech hráčů oplatit prohru našemu středečnímu soupeři ČAFC Praha.
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 62 |
2 | TJ Velké Hamry | 54 |
3 | SK Benátky nad Jizerou | 52 |
4 | SK Vysoké Mýto | 44 |
5 | FK Turnov | 40 |
6 | MFK Chrudim B | 38 |
7 | FK Benešov | 31 |
8 | MFK Trutnov | 30 |
9 | FC Slavia Hradec Králové | 29 |
10 | Sportovní klub Kosmonosy | 28 |
11 | FK Dobrovice | 27 |
12 | FC Hlinsko | 23 |
13 | TJ Spoje Praha | 23 |
14 | RMSK "Cidlina" Nový Bydžov | 22 |
15 | FK Čáslav | 18 |
16 | FK LETOHRAD | 5 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SK Rapid Psáry | 52 |
2 | FOTBAL HLÍZOV | 50 |
3 | FK Bohemia Poděbrady | 44 |
4 | Dolnobousovský SK | 40 |
5 | SK Slovan Poděbrady | 38 |
6 | SK Úvaly | 38 |
7 | FC Horky | 35 |
8 | Sokol Luštěnice | 31 |
9 | SK Kosmonosy "B" | 31 |
10 | TJ Slavoj Vrdy | 30 |
11 | SK POLABAN Nymburk | 27 |
12 | FK PŠOVKA MĚLNÍK | 27 |
13 | FK ČÁSLAV "B" | 25 |
14 | FK Slavoj Stará Boleslav | 24 |
15 | SK Rejšice | 18 |
16 | TK Slovan Lysá n / L | 10 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | CU Bohemians Praha B | 52 |
2 | MFK Chrudim B | 50 |
3 | SK Vysoké Mýto | 50 |
4 | FC Hradec Králové - mládež B | 48 |
5 | FC TEMPO PRAHA | 48 |
6 | FC SLOVAN LIBEREC - mládež B | 40 |
7 | FK Náchod | 40 |
8 | FC Sellier & Bellot Vlašim | 36 |
9 | Viktorka Žižkov B | 31 |
10 | MFK Trutnov | 27 |
11 | SK Sparta Kolín | 25 |
12 | FA Jablonec B | 25 |
13 | FK Čáslav | 24 |
14 | FC Slavia Hradec Králové | 22 |
15 | SK POLABAN Nymburk, z.s. | 11 |
16 | TJ Sokol Třebeš | 2 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FC SLOVAN LIBEREC - mládež B | 60 |
2 | FC TEMPO PRAHA | 59 |
3 | FC Hradec Králové - mládež B | 57 |
4 | CU Bohemians Praha B | 56 |
5 | MFK Chrudim B | 38 |
6 | FC Slavia Hradec Králové | 36 |
7 | FK Náchod | 31 |
8 | FC Sellier & Bellot Vlašim | 29 |
9 | SK Sparta Kolín | 28 |
10 | FA Jablonec B | 26 |
11 | FK Čáslav | 23 |
12 | SK Vysoké Mýto | 23 |
13 | MFK Trutnov | 20 |
14 | Viktorka Žižkov B | 19 |
15 | TJ Sokol Třebeš | 18 |
16 | SK POLABAN Nymburk, z.s. | 6 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SK Dynamo České Budějovice | 60 |
2 | AC Sparta Praha fotbal "B" | 51 |
3 | FK Teplice - fotbal, spolek | 48 |
4 | FKM Vysočina Jihlava | 43 |
5 | FK Baník Most - Souš/FK Dobroměřice | 42 |
6 | ABC Braník | 39 |
7 | DFK Bohemians 1905 | 30 |
8 | SK Roudnice nad Labem | 26 |
9 | FK Dukla Praha ,,B" | 24 |
10 | FK ČÁSLAV, z. s. | 17 |
11 | TJ Sokol Třebeš | 12 |
12 | FK Mělník 1909 | 9 |
13 | MFK Trutnov | 9 |
14 | Sokol Zaječice, z.s. | 7 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SC XAVEROV H. POČERNICE | 61 |
2 | FC TEMPO PRAHA | 58 |
3 | MFK Chrudim | 57 |
4 | FC Háje JM | 43 |
5 | TJ Svitavy | 38 |
6 | FK Admira Praha | 38 |
7 | MFK Trutnov | 35 |
8 | FK Orlicko | 34 |
9 | FK Náchod | 34 |
10 | FK Čáslav | 30 |
11 | ČAFC Praha | 27 |
12 | FC Slavia Hradec Králové | 23 |
13 | TJ Sokol Třebeš | 17 |
14 | SK Sparta Kolín | 12 |
15 | SK Vysoké Mýto | 9 |
16 | FK Slavoj Vyšehrad | 9 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FC TEMPO PRAHA | 58 |
2 | MFK Chrudim | 51 |
3 | FK Admira Praha | 51 |
4 | FK Orlicko | 49 |
5 | SC XAVEROV H. POČERNICE | 44 |
6 | FC Háje JM | 38 |
7 | FC Slavia Hradec Králové | 36 |
8 | TJ Svitavy | 35 |
9 | FK Čáslav | 33 |
10 | MFK Trutnov | 28 |
11 | ČAFC Praha | 28 |
12 | SK Sparta Kolín | 26 |
13 | FK Slavoj Vyšehrad | 23 |
14 | TJ Sokol Třebeš | 15 |
15 | FK Náchod | 14 |
16 | SK Vysoké Mýto | 1 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK Náchod | 57 |
2 | MFK Chrudim | 54 |
3 | SK Sparta Kolín | 46 |
4 | FC Háje JM | 45 |
5 | MFK Trutnov | 45 |
6 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE | 42 |
7 | FK Slavoj Vyšehrad | 37 |
8 | ČAFC Praha | 37 |
9 | FK Admira Praha | 36 |
10 | FC Slavia Hradec Králové | 25 |
11 | FK Orlicko | 20 |
12 | SK Vysoké Mýto | 18 |
13 | TJ Svitavy | 12 |
14 | FK ČÁSLAV | 9 |
15 | TJ Sokol Třebeš | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | SK Sparta Kolín | 60 |
2 | MFK Chrudim | 57 |
3 | TJ Svitavy | 42 |
4 | SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE | 42 |
5 | FK Orlicko | 40 |
6 | MFK Trutnov | 40 |
7 | FK Náchod | 34 |
8 | FK Admira Praha | 34 |
9 | FK ČÁSLAV | 31 |
10 | FC Slavia Hradec Králové | 31 |
11 | FC Háje JM | 28 |
12 | ČAFC Praha | 21 |
13 | SK Vysoké Mýto | 12 |
14 | TJ Sokol Třebeš | 10 |
15 | FK Slavoj Vyšehrad | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | FK Uhl. Janovice | 48 |
2 | FK KAVALIER Sázava | 35 |
3 | TJ Slavoj Vrdy | 30 |
4 | FK Čáslav | 28 |
5 | TJ Sokol Družba Suchdol. | 27 |
6 | TJ Jiskra Zruč n. Sáz.. | 23 |
7 | Církvice/ Nové Dvory | 21 |
8 | Malín/ Hlízov | 18 |
9 | FK Chotusice 1932 | 17 |
10 | TJ AFK Bratčice | 17 |
11 | TJ Sokol Paběnice | 13 |
12 | FC Bílé Podolí | 0 |